logo Rezerwuj

“Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce jakie masz do życia.” – Jim RohnPowierzyć swoje zdrowie komuś to najwyższy dowód zaufania. Dlatego przedstawiamy Państwu naszych ekspertów Akademii Zdrowia DOMS prowadzących autorskie projekty relaksu i rehabilitacji, których najwyższy standard jest gwarancją naszej odpowiedzialności.

Aleksandra Stanek

Ekspert Akademii Zdrowia DOMS, fizjoterapeuta z wykształcenia i z zamiłowania do ciała ludzkiego oraz ruchu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Swoje bogate doświadczenie Aleksandra nabyła jako fizjoterapeuta personelu latającego Sił Zbrojnych RP i zawodników sportowych Wojska Polskiego, narciarzy biegowych, narciarzy oraz biegaczy wysokogórskich, kolarzy MTB oraz wszystkich zmagających się z problemami układu ruchu. Jest uznanym ekspertem wśród osób zajmujących się profesjonalnym uprawianiem ekstremalnych form wysiłku fizycznego. Aleksandra jest fizjoterapeutą Iwony Januszyk – zawodniczki kadry narodowej narciarstwa wysokogórskiego i skyrunning'u, rekordzistki biegu na Rysy i Wielką Krokiew. Akademia Zdrowia DOMS i prowadzona przez Aleksandrę Stanek „Strefa Zdrowia” to partnerzy w dostarczeniu Państwu usług rehabilitacyjnych na najwyższym poziomie.

Paweł Górniak

Ekspert Akademii Zdrowia DOMS, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Przez wiele lat fizjoterapeuta personelu latającego Sił Zbrojnych RP i zawodników sportowych Wojska Polskiego, obecnie właściciel prywatnego gabinetu fizjoterapii: Paweł Górniak Fizjoterapia. Specjalista terapii manualnej według standardów Ifont Poziom A-MT I. Pasja do pracy przekazana przez znanego zakopiańskiego fizjoterapeutę mgr Edmunda Górniaka – Tatę Pawła.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Hyrny 2021

    Created by:jointsystem