Tatrabox
icon
logo Rezerwuj

TATRABOX Wakacje z rodziną

Aktywnie w górach

data

21.06.2024 - 01.09.2024

min

min 3 doby

food

śniadanie i obiadokolacja

W cenie pakietu:

 

– Zniżka 10% na SPA

 

– Zniżka 50% na drugi pokój

 

– Wyżywienie w formie bufetu

 

– Lokalizacja w sercu Zakopanego – 400m od Krupówek

 

– Atrakcje rodzinne

 

– Animacje dla dzieci

 

– Basen, sauna, jacuzzi

 

 

SPRAWDŹ OFERTĘ!

 

Co to jest pakiet TATRABOX?

 

TATRABOX to wakacyjny pakiet na rodzinny, letni wyjazd w Tatry. Rezerwując go, zyskujesz wiele atrakcyjnych ofert i zniżek w naszym obiekcie oraz na terenie Zakopanego.

Pakiet idealny jest dla rodzin z dziećmi, które chcą jednocześnie wypocząć i spędzić aktywnie czas. Oferujemy wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Co oferuje pakiet?

 

– Wieczory tematyczne od poniedziałku do piątku

 

– Pudełko pełne gadżetów turystycznych

 

– Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu z napojami (kawa, herbata, woda)

 

– 10% rabatu na zabiegi w Centrum Odnowy; bezpłatnie basen, sauna, jacuzzi, salka fitness

 

– Kącik dla dzieci

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? KLIKNIJ TUTAJ!

 

– Animacje dla dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 – 20.00

 

Co kryją w sobie wieczory tematyczne?

 

– Prelekcja Jaśka Krzeptowskiego-Sabały TPN „Dzikie Tatry”

 

„Mój zakład pracy to Tatry i ich najbliższe otoczenie. To przestrzeń do aktywnego odpoczynku, świetne miejsce do podglądania przyrody, ale też otwarta klasa do nauki przedmiotów przyrodniczych. W swojej pracy pomagam innym w okrywaniu tego unikatowego miejsca i uczę, jak korzystać z przyrody, aby nie pozostawiać po sobie śladów. Sabałowe geny powodują, że lubię opowiadać, a wykształcenie przyrodnicze, lata pracy przewodnickiej w górach i służby w Tatrzańskim Parku Narodowym sprawiły, że wiem, o czym mówię.” J. Krzeptowski-Sabała

 

– Prelekcja Kuby Kota „Magiczny świat skoków narciarskich”

 

„Trenerzy wróżyli mi pełną sukcesów karierę, jednak życie napisało inny scenariusz. Doświadczenie zebrane na skoczniach świata staram się przekazać młodym podopiecznym, będąc trenerem skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem oraz klubie AZS Zakopane. Dla stworzenia lepszych warunków szkoleniowych założyłem Fundację Narodowe Centrum Skoków Narciarskich i Sportów Zimowych, której jestem prezesem. […] Moim autorskim pomysłem jest projekt KotSkijumping – gdzie jako prelegent odkrywam tajemnice skoków narciarskich i z pasją opowiadam kibicom zawiłości dyscypliny, którą pokochały miliony Polaków.” J. Kot

 

– „Podhalańskie posiady; gastronomia, muzyka i góralski stand’up”

 

Góralski wieczór to podhalańska kolacja przy muzyce góralskiej kapeli. Poczujecie prawdziwy zakopiański klimat! Po kolacji będziecie mogli spotkać się z Gazdą i śmiać się w góralskim stylu podczas jego stand-upu.

 

– Spotkanie z ratownikiem górskim „Historie mrożące krew”

 

Opowieści Łukasza Wierciocha, które zapamiętacie na długo. Historie prosto z nieprzewidywalnych gór opowiedziane przez najbliższą temu otoczeniu osobę.

 

Łukasz Wierciocha jest ratownikiem TOPR w Zakopanem. Swoją karierę rozpoczął w roku 1999 jako ochotnik, a od roku 2004 został ratownikiem zawodowym w stopniu instruktora. Przez 10 lat był ratownikiem dołowym załogi śmigłowca TOPR, instruktorem ratownictwa oraz pirotechnikiem jaskiniowym. Szkolił również w górskich warunkach pilotów dla 56 Pułku Śmigłowców Bojowych dla AT Kraków i żołnierzy z jednostek specjalnych. Łukasz Wierciocha jest także instruktorem pierwszej pomocy EFR oraz uczestnikiem ćwiczeń wojskowych ANAKON-DA 2016.

 

ZAREZERWUJ POBYT W ZAKOPANEM JUŻ TERAZ!

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 511 828 644 lub wyślij maila: tatrabox@doms.com.pl

Już od

od 1434 PLN

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Hyrny 2024

    Created by:jointsystem