Ośrodek Hyrny » Akademia zdrowia
logo Rezerwuj

Akademia zdrowia DOMS

Akademia zdrowia DOMS

Ośrodek Wypoczynkowy Hyrny w Zakopanem to doskonałe miejsce, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Skorzystaj z naszej oferty różnorodnych zabiegów odnowy biologicznej, relaksacyjnych lub leczniczych.

TURNUSY REHABILITACYJNE

Wykwalifikowana kadra, świetna infrastruktura i doskonała lokalizacja w centrum Zakopanego sprawiają, że Hyrny to idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny w górach. Sprawdź dostępne terminy i ceny.

LIDERZY ZDROWIA

Powierzyć swoje zdrowie komuś to najwyższy dowód zaufania. Dlatego przedstawiamy Państwu naszych ekspertów Akademii Zdrowia DOMS prowadzących autorskie projekty relaksu i rehabilitacji, których najwyższy standard jest gwarancją naszej odpowiedzialności.

BLOG O ZDROWIU

Chcesz utrzymać dobra kondycję i samopoczucie? Skorzystaj z porad ekspertów Akademii Zdrowia DOMS, którymi dzielą się na naszym blogu. Wprowadzaj zdrowe nawyki, ćwicz wspólnie z nami, dowiedz się więcej o tym, jak dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram
  pfr

  Spółka DOMS spełnia wszystkie warunki związane z otrzymaniem dofinansowania z Tarczy Antykryzysowej.

  © Ośrodek Hyrny 2021

  Created by:jointsystem