Ośrodek Hyrny » Fizjo & Spa
icon
logo Rezerwuj

Fizjo & SPA

 

 

Zajmując się schorzeniami układu ruchu, zarówno kręgosłupa, jak i stawów obwodowych, swoją pracę w głównej mierze opieramy o świadomość ciała i naukę ruchu – począwszy od prawidłowej postawy, poprzez odpowiednio dobrany program, aż do pełnego usprawniania. Nasza pogłębiona wieloletnim doświadczeniem wiedza, a także pełne zaangażowanie w pracę, gwarantuje zarówno relaks i wypoczynek, jak również powrót do zdrowia. Akademia Zdrowia to autorski program rehabilitacyjny (fizjoterapeutyczny), skierowany nie tylko do świadomych swoich potrzeb gości, ale także osób, które poszukują prawdy o tym obszarze komfortu życia. Zapewniamy wszystko to, co jest potrzebne, aby poczuć rzeczywistą odnowę swojego ciała, a przez to także samopoczucia duchowego. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Każdy z gości Akademii Zdrowia DOMS ma zapewnioną możliwość korzystania z naszych usług bez kolejek, w atmosferze partnerskiej relacji, z dedykowanym ekspertem Akademii.

 

SPRAWDŹ NASZĄ ULOTKĘ

Jacuzzi – ulga dla zmęczonych mięśni i stawów

Masaż wodny w jacuzzi to idealny sposób na relaks i wypoczynek zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Przyniesie on ulgę osobom, które pracują w pozycjach stojących lub siedzących oraz cierpiącym na zwyrodnienia i bóle stawów.

Saunarium – oczyszcza umysł i ciało

Saunarium – oczyszcza umysł i ciało Do dyspozycji naszych gości oddajemy strefę saunarium, gdzie przy relaksującej muzyce mogą odprężyć się, oczyszczając zarówno umysł, jak i ciało. W saunarium znajduje się sauna sucha oraz na podczerwień INFRARED. Po seansie schładzamy się w beczce z zimną wodą lub pod prysznicem.

Komunikat dotyczący jakości wody basenowej

Woda w niecce basenu rekreacyjnego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Hyrny odpowiada wymaganiom, określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 09.10.2015r., jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. Ostatnie badanie wg zatwierdzonego przez Powiatową Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną odbyło się 20.03.2023r.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Hyrny 2024

    Created by:jointsystem