Ośrodek Hyrny » Bankiety i eventy
icon
logo Rezerwuj

KOLACJE BANKIETOWE

 

Specjalizując się w kompleksowej obsłudze szkoleń, możemy również zaproponować uroczyste kolacje bankietowe oraz szereg zajęć mających na celu budowanie wzajemnych relacji między uczestnikami.

KOLACJE BANKIETOWE

Wykwintne dania oraz przekąski serwowane w naszej restauracji podczas uroczystych kolacji bankietowych, z pewnością staną się idealnym dopełnieniem spotkań konferencyjnych. Menu ustalamy indywidualnie i dopasowujemy do preferencji organizatora oraz charakteru uroczystości.

GÓRALSKIE ŚPASY

Jedną z naszych propozycji są góralskie śpasy, czyli tradycyjny wieczór góralski z muzyką na żywo, wodzirejem i konkursami. Zadaszony grill to miejsce gwarantujące świetną zabawę bez względu na pogodę. Podczas kolacji grillowej serwujemy m.in. lokalne specjały, z których słynie Podhale i Zakopane.

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

Sposobów na integrację uczestników szkoleń jest wiele, począwszy od zajęć w parku linowym, przez paintball, aż po quady lub skutery śnieżne zimą. Wybór jest szeroki. Chętnie pomożemy w doborze najbardziej odpowiednich atrakcji.

WYCIECZKI

Dla osób ceniących sobie poznawanie nowych miejsc, ich historii lub największych atrakcji danego regionu, przygotowaliśmy długą listę wycieczek w najbardziej atrakcyjne miejsca okolicy. Spływ tratwami przełomem Dunajca? Wycieczka do zamków i jaskiń słowackich? A może wycieczka w góry z przewodnikiem?

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Hyrny 2024

    Created by:jointsystem